- CANON

Цена
€24 96 / 48 82 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | Canon PIXMA PRO-200 |
| Цвят | Photo Cyan |
| Брой страници | up to 275 photos in 10x15 cm or 59 in A3+ size |
| Обем, ml | 12.6 ml |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Photo Cyan |
| Цвят | Photo Cyan |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Тегло | 0.04кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Фото циан |
| Капацитет (страници) (pages) | 1800 |
| Обем (ml) | 9.1 |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TS5300 серия, Canon PIXMA TS7400 серия, Canon PIXMA iP2850 серия, Canon PIXMA MG2400 серия, Canon PIXMA MG2550 серия, Canon PIXMA MG2950 серия, Canon PIXMA MG3050 серия, Canon PIXMA MX495 серия, Canon PIXMA TR4550 серия, Canon PIXMA TS3150 сер |
| OEM код | 4220C001AA |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.04кг |
Оригинален касет Canon CLI-65 PC Фото Циан
Създавайте зашеметяващи фотопечати с висока резолюция с оригиналния касет Canon CLI-65 PC Фото Циан. Проектиран за принтери Canon PIXMA, това оригинално мастило осигурява живи, трайни цветове и остри детайли за вашите ценни спомени.
Ключови Предимства
- Живи фотопечати — Фото циановото мастило гарантира плавни преходи и точно цветовъзпроизвеждане за реалистични изображения.
- Оригинално качество Canon — Оригиналното мастило на Canon осигурява надеждна работа и постоянен резултат, предпазвайки принтера от повреди.
- Дълготрайни резултати — Системата ChromaLife100+ произвежда устойчиви на избледняване отпечатъци, които запазват вашите снимки за поколения.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Фото циан |
| OEM код | 4220C001AA |
| Капацитет | Стандартен |
Какво има в кутията
- 1 x Касета Canon CLI-65 PC Фото Циан
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






